Služby

Místo toho, abych portfolio nabízených služeb rozšiřoval, spíše zkvalitňuji svou práci a doplňuji si potřebné vědomosti. Kromě níže uvedených hlavních činností vám ale rád zprostředkuji kvalitní tisk firemních tiskovin, neboť mám po letech spolupráce v tiskárně mnohem lepší ceny, než na jaké byste dosáhli při jednorázové zakázce.


Webdesign

Navrhnu a vytvořím internetové stránky v moderním kabátě, které budou v souladu s vaší firemní identitou. Také mohu i stávající web přepracovat pro mobilní zařízení.

Do všech fází projektu můžete mluvit, budu rád za vaše postřehy. Budete-li se ale chtít nechat překvapit, nezklamu vás!

Zaškolím obsluhu pro používání redakčního systému a budu vždy nablízku pro jakoukoli pomoc.


Webhosting

O bezproblémový běh vašeho webu si nemusíte dělat starosti. Server, který provozuji má dostatečnou kapacitu i pro náročné projekty. Konektivita je velmi dobrá, server pracuje bez výpadků a spolehlivě.

Firemní e-mail provozuji na serverech společnosti Web4U, o vaše nejcitlivější data je tedy postaráno na 100 %.

Desítky spokojených zákazníků jsou důkazem kvality.


Grafika

Grafika digitální zahrnuje návrhy firemního loga.

Firemní identita by nebyla kompletní bez tiskovin.

Vizitky, letáky, pořadače na dokumenty na míru, reklamní poutače a cedule. Dále návrhy a zajištění výroby gravírovaných předmětů nebo výřezy laserem.
Zajistím za bezkonkurenční ceny.


Poradenství

Rozumíte dobře výrazům jako SEO, péhápé, dot net, es kjů el? Já ano.

Potřebujete správně sestavit svou poptávku, abyste ve finále dostali skutečně to, co potřebujete? Nebo jste dostali nabídku na vytvoření webu od jiné firmy a potřebujete se poradit s někým nestranným?
Rád se stanu vaším konzultantem a to buďto jednorázově nebo po celou dobu projektu. Jako odměnu si beru polovinu toho, co vám pomohu ušetřit!